Poznejte japonské roboty! Od zdravotní sestřičky po...

Japonské roboty patří jednoznačně k nejvyspělejším na světě. Vládní programy podporující robotiku, fotbalový pohár robotů nebo plánovaná robotická olympiáda.

Jak přehrát film .avi titulky .srt - poradna

Jak mám přehrát soubor s koncovkou avi a titulky srt. Oboje stejně pojmenované v jedné složce, ale nero, media player i power dvd přehrává jen film bez ...

ZAJÍMAVOST: Velmi zvláštní japonský robot pro děti...

ZAJÍMAVOST: Velmi zvláštní japonský robot pro děti... | Dooffy Design and my Dooffy world - this is original world for everyone. Free downloads original icons.

Japonský robot bude kráčet po Měsíci? |

Skupina japonských inženýrů a techniků zahájila přípravu dvounohého humanoidního robota, uzpůsobeného k pohybu po povrchu Měsíce. "Rozhodli jsme se pro.

Super Deadmatch | Online hra zdarma |

Super Deadmatch - dobře zamiřte a házejte po vašem soupeři všemožné předměty.

Keramické nože a pánve, vakuové pytle, šunkovar, mlýnky na sůl a koření, rýžovary, mopy leifheit

Japonský robot bude kráčet po Měsíci...

Připravovaný japonský robot Maido-kun, který by se měl procházet po povrchu Měsíce Připravovaný japonský robot Maido-kun, který by se měl procházet po.

Zvuky do mobilu - Hlasová zvonění na mobil - www.vyzvaneni ...

Zvuky do mobilu - Hlasová zvonění na mobil. Vyzvánení na mobil - reálná vyzvánění, polyfonní a monofonní melodie na mobil.

Výpis testů — online testy

Vědomostní testy online. Angličtina, čeština, němčina, matematika, filmy, seriály, knihy, historie a jiné, zábavné i poučné.

Krev a kosti / Chi to hone (2004)

Korejci představují nejpočetnější, ale zároveň nejvíce diskriminovanou národnostní menšinu v Japonsku. Bylo tomu tak v historii a i dnes se druhá a ...