PŘEHLED PO KRAJÍCH: Tady si už teď můžete nasbírat čerstvé ...

Kunratice, ing. Václav Jakoubek Prodej jahod začal 30. Května Cena prvních jahod je 72 Kč/kg. Jahody se na začátku sezóny budou prodávat v omezeném množství.

Zoofilie, zoosexualita, sex se zvířaty - nejednoznačný...

Sex se zvířaty doprovází lidstvo po mnoho staletí, ale je zajímavé, že do dnešního dne neexistuje jednotný právní postih za aktivity, které se týkají sexu se zvířaty.

Trička se zvířaty - trička s potiskem, celopotisk, s ...

Trička se zvířaty Originální a jedinečné trička s celopotiskem pro ty, kteří chtějí mít na sobě něco, co jen tak někdo nemá!

Stop zoofilii! Dánsko zakáže sex se zvířaty -

Kodaň - Dánská vláda konečně rozhodla, že v zemi zakáže sex se zvířaty. Ten je nelegální prakticky v celé Evropě a podle médií se Dánsko v posledních letech stalo magnetem pro sexuální turisty vyhledávající tyto praktiky a v zemi.

Odčervováním se lidé zbaví nemocí, tvrdí farmářka. Šarlatánstv

Odčervování jako způsob předcházení nemocem? O to léta usiluje Ludmila Šmídová z farmy Vyšehrad v Janově nad Nisou, která bojuje za to, aby se člověk ...

Jsi měkejš, dozvěděl se Jirka ve Výměně a dostal na ženu ...

Telefon LenkyČápové je bohužel nedostupný. TV Nova se podařilo s nimi spojit přes Facebook, ale nechtějí se už k Výměně manželek vyjadřovat.

sex se zvířaty |

- showbyznys, sex, móda, trapasy a lifestyle. Celebritám v patách!. Jak se také dá zemřít (při perverzním sexu): 10. – Žena zemřela na alergickou reakci způsobenou souloží se psem Jednou se jedna...

Sex se zvířaty je trestný, schválil zákon dánský parlament...

Dánský parlament odhlasoval zákon, který zakazuje sex se zvířaty. Ten je nelegální prakticky v celé Evropě a podle médií se Dánsko v posledních letech stalo magnetem pro sexuální turisty vyhledávající tyto praktiky.

Britka je dáma, která se vedle vás bude povalovat. Občas ...

Ještě před pár lety byly britky suverénně jedním z nejoblíbenějších plemen v České republice. A i když se v poslední době do popředí dostávají ...

Domácí mazlíčci: Axolotl, žába, exotický šnek, tarantule ...

Také vaše ratolest škemrá a prosí o nějaké zvířátko? Podívejte se na pět nejbláznivějších domácích mazlíčků.

Festival psího masa má i svou hrdinku. Tohle je žena ...

Na festivalu psího masa v Jü-linu se našlo místo i na příběhy s dobrým koncem. Autorkou jednoho takového je šestapadesátiletá Yang Xiaoyun.

Záchvaty vzteku: dá se s nimi něco dělat? |

Se silnými emocemi je to jako s letními bouřemi – odcházejí stejně rychle, jako přišly. Sedíte se známými v klidu u večeře, dítě začne být neposedné.

Psi i divočáci. Mezi zvířaty na severovýchodě země se šíří ...

Alarmující je hlavně velký počet psů, kteří se v ostravském útulku nakazili parvovirózou. Většina byla záhy utracena nebo uhynula.

sex se zvířaty -

Téma | sex se zvířaty Castillo měl sex s koněm

Králíkárny se vracejí na české dvorky. Jak na chov krok za ...

Roztomilý králíček se stal v posledních letech členem mnohé rodiny s dětmi. A co má jméno, to se nejí. Přesto se králíci s rostoucími cenami potravin ...

ABECEDA SEXU: erotické vtipy - Sex se zvířaty

Tisíc a jeden fór pro každý den! Polechtejte si bránici tou největší sbírkou lechtivých vtipů na českém Internetu. Pro. "Se zvířaty?" Diví se muž. "Zjistili jsme, že je vaše žena pěkná slepice.". Chudý sex 70.. Dolary za sex. Domácí úkol 126.

Peter Singer: Heavy Petting

jste někoho v poslední době na večírcích mluvit o tom, jak je dobré mít sex se svým psem? Nejspíše ne. Sex se zvířaty ještě stále definitivně tabu je. Pokud

Zpověď sex s 2 konmi ZPOVĚDNICE

Diskuzní forum, které se zabývá problémy nešťastných lidí nebo lidí v depresi. Ostatní mohou těmto navštěvníkům pomoci vyřešit problém. Je zde ...