Prodam korely - inzerce -

Prodam letosni andulky 14 kusu,80kc kus, 2 korely,sourozenci,otec straka,matka belohlava,300kc kus+jedna z jineho hnizda,straka,jednu zebricku samec 50kc.

Agapornis fišeri, veselý barevný papoušek - Ptáci

Agapornis fišeri, veselý barevný papoušek. Agapornis fišeri je okouzlující papoušek, který dokáže být chovateli dobrým společníkem.

Agapornis fischerův – Wikipedie

Agapornis fischerův (agapornis fischeri) ... Existují například světle modrá, žlutá, hráškově zelená, lutino, skořicová a albino mutace.

Databáze chovatelů - Amadina Gouldové

korely perlové šedé, skořicové, lutino, perlové straky šedé, skořicové rovné, bělohlavé, šedé straky,perlové lutino neoféma modrohlavá, neoféma ...

Nová EXOTA - Časopis pro všechny chovatele exotického ptactva

AVICENTRA kvalitní krmivo pro ptactvo. Kvalitní krmivo AVICENTRA zakoupíte na chovatelských burzách v Kladně, Přerově, Kroměříži a Týništi.

Inzertní portál | pro chovatele a přátele ...

I would like to offer a pair of hyacinth macaws. Closed rings, DNA, unrelated, CITES included. Perfect birds

Ptáci na prodej -

Ptáci na prodej. Ptáci jsou dvojnozí, teplokrevní a vejce snášející obratlovci, dle nové systematiky patřící mezi teropodní dinosaury a obecněji diapsidy.

chovatelé

Zde je kompletní seznam chovatelů, který by měl sloužit chovatelské veřejnosti jako pomocník ve vyhledávání kontaktů na chovatele, chovající druhy ...

Největší vzácnosti na Exotě Olomouc 2014? Zoborožci ...

UVNITŘ FOTOGALERIE - Hned několik unikátních druhů exotických ptáků, kteří dosud nebyli v České republice veřejně vystaveni, nabízí letošní

Agapornisové - papoušci Afriky - Agapornis fischeri ...

Vše o chovu papoušků rodu Agapornis, informace o druzích, potravě, mutacích. Články, reportáže, novinky ze zahraničí, databáze chovatelů agapornisů ...

Agapornis Fišerův - (Agapornis fischeri) - Afrika online ...

Obrázek : Agapornis Fišerův v LP, Tenerife. Ve volné přírodě se živí širokou škálou potravin, ale dominují v ní především semena travin a semena plodů.